Beni Takip Edin !

Follow Me on Pinterest

Kız çocukları için pembe tonlar kullanarak tasarlanmış yatak odaları;

a1a0c2edb826 Pembe Kız Çocuk Odaları (pink little girl room design)

Sarı duvar kağıdı, pembe kare halılar, pembe deri puf, pembe keten koltuk, pembe yatak eteği, sarı yorgan  ve yastıklar , pembe perdeler, lila komidin ve pembe tüylü abajur kullanılmıştır.

3d0da1f2c898 Pembe Kız Çocuk Odaları (pink little girl room design)

Pembe kuş desenli duvarlar, iki adet mor deri puf, pembe abajur, pembe yatak örtüsü, mor ve pembe tonlarda yastıklar kullanılmıştır.

 

01406f274c50 Pembe Kız Çocuk Odaları (pink little girl room design)

Açık koyu pembe duvar boyası, çiçek desenli yorgan,  beyaz perde, beyaz yatak, çocuk evi şeklinde dolap ve bebek beşiği, çeşitli tablolar ile düzenlenmiş kız yatak odası tasarımı

charming cool pink girls bedroom Pembe Kız Çocuk Odaları (pink little girl room design)

Beyaz yatak, beyaz üzeri çiçekli yorgan ve yastık, beyaz üzeri pembe çiçekli cibinlik, yerde pembe tonlarda küçük halı, beyaz perde, pembe tüylü lamba, ahşap masa sandalye, duvarlarda üst kısımda beyaz, alt kısımda turuncu-kırmızı karışımı duvar boyası kullanılmıştır.

fb1667be85b2 Pembe Kız Çocuk Odaları (pink little girl room design)

Beyaz üzeri pembe puantiyeli yatak örtüsü ve yastığı, pembe duvar boyası, beyaz üzeri pembe çiçek desenli yatak başı, yine yatak başıyla uyumlu perdeler, beyaz sandalye, pembe tonlarda küçük kilim, beyaz çerçeveler(içlerinde hayvan resimleri), beyaz komidin, pembe desenli abajur kullanılmıştır.

 

steven miller pink girls bedroom Pembe Kız Çocuk Odaları (pink little girl room design)

Beyaz yatak örtüsü ve yatağı, pembe ve beyaz yastıklar, pembe duvar boyası ve çerçeveler, lila-turuncu renklerde koltuk ve puf, koton desenli perde ve ahşap yer zemini kullanılmıştır. Tasarımcı: Steven Miller

Kaynak: http://www.decorpad.com/

pixel Pembe Kız Çocuk Odaları (pink little girl room design)

Bir önceki yazımız olan Pembe tonlarda küçük kız çocuk odası tasarımı (pink little girl room design) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

7.839 views

Bir Cevap Yazın